Повний час · Esports World Cup 2026: Open Qualifier · Чвертьфінали CS
Огляд матчучитати

У близькій серії матчів EYEBALLERS перемогли SINNERS Esports з рахунком 2:1 на Esports World Cup 2026: Open Qualifier, B-тір, 9 вересня 2026 року. SINNERS Esports виграли першу карту Mirage з рахунком 19:17. EYEBALLERS відповіли перемогами на Ancient (13:7) та Inferno (13:6), ставши переможцями серії. Найкращим гравцем матчу став maxster з EYEBALLERS, який показав рейтинг 1.47, зробивши 65 фрагментів і зазнавши 45 смертей.

Вето карт
1 БАН Anubis
2 БАН Dust2
3 ПІК Mirage → Карта 1
4 ПІК Ancient → Карта 2
5 БАН Cache
6 БАН Nuke
7 ВИРІШАЛЬНА — Inferno → Карта 3
SINNERS Esports
1
ГравецьВСADRРТГ
68 47 87.4 1.45
50 50 80.5 1.00
41 50 67.2 0.82
35 50 58.9 0.70
35 52 59.2 0.67
EYEBALLERS
2
ГравецьВСADRРТГ
65 45 88.8 1.44
dex
49 52 81.8 0.94
JW
47 43 60.3 1.09
44 49 70.8 0.90
43 43 70.0 1.00
SINNERS Esports
19
ГравецьВСADRРТГ
38 19 106.6 2.00
24 22 80.5 1.09
19 21 63.6 0.90
21 24 65.4 0.88
16 22 55.9 0.73
EYEBALLERS
17
ГравецьВСADRРТГ
26 22 73.0 1.18
19 22 66.9 0.86
JW
24 24 70.4 1.00
dex
23 28 80.9 0.82
16 23 55.0 0.70
SINNERS Esports
7
ГравецьВСADRРТГ
18 14 88.7 1.29
13 14 89.6 0.93
11 15 76.2 0.73
8 13 57.5 0.62
11 16 54.8 0.69
EYEBALLERS
13
ГравецьВСADRРТГ
24 12 117.0 2.00
17 15 100.5 1.13
dex
13 14 89.0 0.93
JW
10 10 37.3 1.00
8 11 45.2 0.73
SINNERS Esports
6
ГравецьВСADRРТГ
16 12 86.4 1.33
9 15 63.6 0.60
12 14 66.8 0.86
8 14 67.0 0.57
5 14 36.9 0.36
EYEBALLERS
13
ГравецьВСADRРТГ
16 10 97.9 1.60
dex
13 10 75.5 1.30
JW
13 9 73.1 1.44
15 11 76.5 1.36
11 11 56.9 1.00